http://www.jw-toner.com

Największy wybór tonerów w Polsce

Najniższe ceny

Bezpłatna dostawa

Skup zużytych tonerów

Szybkie wyszukiwanie:

Strefa logowania:
login:
hasło:

Newsletter:

Zgłoś swój adres e-mail jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o aktualnościach. Jeżeli należysz już do grupy newslettera i nie chcesz już otrzymywać e-maili od nas,
wpisz adres e-mail ponownie a zostaniesz wypisany.

Zamówienia, dostawy

Formy zamówienia

Realizujemy zamówienia dla firm, instytucji i osób fizycznych z terenu całej Polski. Zamówienia można składać na dwa różne sposoby odpowiadające Państwa wygodzie, przyzwyczajeniom i potrzebom.

Jak chcesz dokonać zamówienia?

Telefonicznie?
Najlepiej skontaktuj się z naszym działem handlowym. Czekamy na Twój telefon od 9:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku. Oprócz samego zamówienia rozmowa telefoniczna daje możliwość uzyskania fachowych porad.

tel. 071 321 34 94

Faxem?
Firmy i instytucje preferujące i wymagające tej tradycyjnej formy zamówień mogą skorzystać ze specjalnego formularza dołączonego do skróconego katalogu cenowego. Formularz również można pobrać i wydrukować stąd. Prosimy o wypełnienie go i przesłanie nam na podany poniżej numer. Dodatkowo prosimy o potwierdzenie telefoniczne poprawnego wysłania faksu. Nieczytelny faks uniemożliwia nam odczytanie zamówienia i numeru telefonu kontaktowego z zamawiającym.

fax. 071 321 34 94

Przez Internet?
W celu złożenia zamówienia przez Internet wyślij nam maila na adres centrala@jw.com.pl lub napisz do nas na Gadu-gadu pod numer 3491407.

Dostawa

Zamówione produkty do godziny 15:30 wysyłamy tego samego dnia (chyba, że danego produktu nie ma na magazynie - wtedy umawiamy się na termin dostawy).

Sposób wysyłki i termin dostawy

Firmy i instytucje
Zamówione towary dostarczamy firmą kurierską Masterlink. Dostawa do dowolnego miejsca w Polsce następnego dnia roboczego (98% zrealizowanych dostaw).

Małe firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą, które nie zawsze są obecne w siedzibie firmy wysyłamy paczką priorytetową Pocztą Polską. Czas dostawy 1, maksymalnie 2 dni robocze.

Osoby fizyczne
Paczki priorytetowe wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy 1, maksymalnie 2 dni robocze.

Koszt dostawy


Nie doliczamy kosztów wysyłki gdy:
  1. wartość zamówienia przekracza 99zł na produkty JW,
  2. wartość zamówienia przekracza 200zł na produkty oryginalne.

Do małych zamówień poniżej tych wartości doliczamy koszt wysyłki równy 10zł. Takie same zasady obowiązują dla firm i osób fizycznych.

Formy płatności

Osoby fizyczne
Przedpłata na konto firmy.

Firmy
  1. pobranie gotówki przez kuriera lub listonosza przy odbiorze;
  2. przedpłata przelewem na konto JW Tonery;
  3. zapłata przelewem dla wiarygodnych i stałych klientów (informacji udzieli dział handlowy);
Instytucje
  1. płatność przelewem - wymagane tradycyjne zamówienie faksem;
  2. pobranie gotówki przez kuriera lub listonosza.