http://www.jw-toner.com

Największy wybór tonerów w Polsce

Najniższe ceny

Bezpłatna dostawa

Skup zużytych tonerów

Szybkie wyszukiwanie:

Strefa logowania:
login:
hasło:

Newsletter:

Zgłoś swój adres e-mail jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o aktualnościach. Jeżeli należysz już do grupy newslettera i nie chcesz już otrzymywać e-maili od nas,
wpisz adres e-mail ponownie a zostaniesz wypisany.

Skup zużytych tonerów i kartridży1. Detaliczny cennik skupu w formacie HTML

2. Detaliczny cennik skupu w formacie PDF
3. Pozwolenie na skup

Firma JW Tonery posiada decyzję (OKŚ-OŚ-762-S-OU/7184/4/2002) wydaną przez Prezydenta Wrocławia, na mocy której zezwala się na prowadzenie działalności w zakresie odzysku i zbierania odpadów innych niż niebezpieczne. Odpady przewidziane do odzysku to tonery do drukarek laserowych (kod: 08 03 18) oraz głowice atramentowe (kod: 16 02 16). Na prośbę klienta wystawiamy protokół przekazania odpadów.

4. Karta przekazania odpadów
5. Zasady skupu
 1. Jakie wymagania powinny spełniać sprzedawane nam zużyte kartridże?

  Skupowi podlegają zużyte tonery laserowe i głowice atramentowe:
  a) oryginalne
  b) marki JW

  Głowice i tonery nie mogą być mechanicznie uszkodzone (np. nie mogą mieć pękniętej obudowy) oraz muszą być sprawne elektrycznie.

  Głowice i tonery niespełniające powyższych warunków będziemy odsyłać.

 2. Jak dostarczyć skupione kartridże do firmy JW Tonery?

  1. osobiście

   Zapraszamy do oddziałów JW TONERY link

  2. wysyłkowo

   Przed zapakowaniem kartridży do paczki należy każdy z osobna zabezpieczyć przed uszkodzeniem np. owijając go zużytą gazetą lub folią. Kartridże powinny być na czas transportu zapakowane w karton(y) i zabezpieczone przed przesuwaniem i obijaniem się wewnątrz kartonu, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom. Za towar uszkodzony nie płacimy!

   Zestaw paczek lub paczka powinny być dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem i opisane: JW Tonery ul. Kleczkowska 52 (teren Portu MIejskiego), 50-227 Wrocław z dopiskiem "SKUP".

   Osoby prywatne: wewnątrz kartonu proszę umieścić specyfikację ilościową i rzeczową przesyłki oraz dokładne dane nadawcy, numer telefonu, faksu i adres e-mailowy, bank i numer konta.

   Firmy: wewnątrz kartonu proszę umieścić specyfikację ilościową i rzeczową przesyłki oraz dokładne dane nadawcy, numer telefonu, faksu i adres e-mailowy, bank i numer konta, NIP. Jeśli dokument PZ będzie wystawiony na instytucję czy firmę, która będzie wystawiać fakturę sprzedaży sprzedający jest zobowiązany w ciągu 7 dni od daty otrzymania kopii dokumentu PZ przysłać sporządzoną na jego podstawie fakturę VAT. Na fakturze musi być uwidoczniony nr dokumentu PZ. Uwaga! Faktura musi być wystawiona w tym samym miesiącu co dokument PZ!

   Nadawca wysyła paczki na własny koszt. UWAGA! paczki wysyłane na nasz koszt nie bedą przyjmowane. Uzasadnienie: Zdarzały się przypadki przesyłek, których koszt transportu wielokrotnie przekraczał jej rzeczywistą wartość. Dodatkowo firma musiała jeszcze ponieść koszty związane z odesłaniem przesyłki.

   Po zweryfikowaniu zawartości i wycenie przesyłki kontaktujemy się z dostawcą. Tego samego dnia dokonujemy przelewu pieniędzy na wskazane konto.